Czechcomputer klan BBC2 - PlayStation 3

Reklama

Shoutbox


Anketa

Anketa 2

Anketa 3

Anketa 4

Novinky

Založení klanu


Náš klan CZC byl založen dne 1. července 2010. Web se teprve rozjíždí takže tu nic moc nenajdete. Máme 9 hráčů, ale s radostí příjmeme další...

Podmínka: Mít HeadSet a být často online!

*Ale hlavně hledáme klany na zápasy*
Taktika na zítřejší zápas (CW). Bude se hrát Rush případně Conquest na mapě Arica Harbor a jedné další, předpokládá se že budou 2 squady po 4 lidech. Každý z těchto squadů bude mít svého kapitána a ten se bude v chat roomu domlouvat s kapitánem 2 squadu na taktice kterou budou poté tlumočit zbytku týmu. V tomto "velitelském" chat roomu budou pouze kapitáni squadu aby se předešlo chaosu v chatu.Každý z těchto squadů bude mít jasně stanovený úkol po celou dobu zápasu, to znamená že squad 1 bude pouze útočit/branit bednu A a squad 2 bude pouze útočit/bránit bednu B. Ve chvíli kdy jeden ze squadů bude útočit na bedu která je v domě, NEBUDE se pokládat bomba ale dům se pošle k zemi s raketomety, v připadě že jedna z beden bude zničena kapitán squadu který bednu stále nezničil může dávat "rozkazy" kapitánovy jehož benda již byla zničena.

Útok : při útoku se pokusíme naběhnout ještě do zakázané zony a byly už na půl cesty k bedně ve chvíli kdy se odemkne nová základna a tím se pokusit překvapit ty šašky z toho takzvaného "klanu". Squad se bude džet pohromadě pakliže kapitán nerozhodne jinak.

Obrana : při bráněni budeme muset být nalepení na bednách nebudou se konat žádné výlety mimo základnu, maximálně 1 člověk ze 1 squadu, a pouze když se na tom oba kapitáni dohodnou, dá se předpokládat že se také pokusí sundavat domy s raketomety takže ve chvíli kdy bude dům na spadnutí všichni se stáhnou do nejbližšího domu tam se zakopou a budou krýt bednu která ještě nebyla zničena.

Stroje : Na Arice jsou Tanky (perk 3 dle volby kapitána) a také UAV, tyto stroje jsou pro nás klíčové, při útoku se bude základna na začátku ostřelovat proto není nutné aby byly tanky plně obsazeny takže zatím co budou tanky ostřelovat základnu zbytek lidí se pokusí proniknou na základnu zleva v humrech a na 4-kolkách. Další postup záleží na rozhodnutí kapitána.

Squady : Jelikož se bude hrát Arica harbor rozhodl jsem se, že v obou squadech budou 3 inženýři a 1 medic, případně 2 inženýři , medic a soldier/sniper, nic jiného nepřipadá v úvahu a záleží na kapitánovy kterou z těchto možností si vybere.
Poslední komentáře
09.04.2011 22:11:32: Taktika dobra doufam ze mi bude pridelen medic protoze za nej jenom hraju :)
09.04.2011 21:27:18: A ano tuto brilantní taktiku splodil můj mozek.
 

TOPlist