Czechcomputer klan BBC2 - PlayStation 3

Reklama

Shoutbox


Anketa

Anketa 2

Anketa 3

Anketa 4

Assault (Útočník)

Hlavní útočná síla při bojích mezi budovami a uvnitř nich. Útočník má jako hlavní zbraň samopal, který umožňuje rychlou kadencí zasypat nepřítele kulkami. Samozřejmě to má i svou nevýhodu – útočník není příliš vhodným kandidátem pro útok z dálky.
Skvělým doplňkem samopalu je podvěsný granátomet. Poskytuje ničivou sílu proti nepřátelům a umožňuje vojákovi zatočit i s lehčími vozidly. Vynikající také pro taktický průnik do budovy. Pozdější granátomety umožňují střílet kouřové granáty nebo šipky.
Schopností útočníka je poskytovat munici celému týmu. Stačí krabici s náboji hodit na zem. Toto je velice důležité nejen pro osamělé snipery ale také jako obecná podpora útočícího i bránícího mužstva.

AUTOMATICKÉ PUŠKY:
AEK-971 VINTOVKA
Ruský zlatý armádní standard, AEK-971 byla vytvořena aby umožňovala střelci zvládnout přesnost během plně automatické střelby.
 
XM8 PROTOTYPE

Experimentální americký armádní projekt, XM8 P plně automatická puška byla vytvořena s unikátní všestraností umožňující střelci rychlé opravy a rychlou výměnu zásobníku v poli.

 
F2000 ASSAULT

Tato plně automatická belgická útočná puška má –KOR-bullpup- layout a nabízí výběr modifikací od optik po granátometné příslušenství umožňující pušce nasazení v jakékoli misi nebo taktické situaci.

 
STG.77 AUG

Vysoký výkon a výdrž, rakouská, plně automatická zbraň. –KOR-bullpup- útočná puška –KOR-boosted by stellar mobility- umožňující ideální využití pro boj na blízko a v areálech.

 
AN-94 ABAKAN

Puška je schopná vystřelit dva náboje naráz na cíl 100 metrů daleko. Vysoká nebezpečnost, má schopnost zastavit nepřítele a prorazit brnění. Je to volba ruských speciálních jednotek.

 
M416

Německá výroba, 416 byla vyrobena jako náhradní možnost za zastaralé zbraně M4 a M16. Úpravy chrání proti nefunkčnostem a zvyšuje životnost součástek.

 
M16A2

Americká M16A2 může vystřelit tři rány naráz a má zásobník na 30 nábojů. Byla navržena pro optimální uchování munice, přesnou střelbu a sílu.

 
GADGETY:
AMMO BOX

Obsahuje různý kalibry různých typů munice. Umožňuje vojákům doplňovat si a nabíjte chybějící střelivo.

 
40MM GRENADE

Granátomet umísťujíce se pod hlaveň. Je vysoce účinný na 150 – 400 m. Ideální proti lidským cílům a lehce obrněným vozům.

 
40MM SMOKE LAUNCHER

Používá se k vytvoření kouřové clony během taktizování při střelbě. Maximální nejasnost je na místě dopadu. Smoke Launcher může být také použit pro identifikaci nepřátel ve chvílích, kdy je jejich pozice nejasná.

 
40MM SHOTGUN

Jde o 40mm brokovnici obsahující 12 wolframových střel. Devastačního efektu bývá dosaženo na krátké vzdálenosti. I když je toto vybavení považováno za víceúčelové, nejlépe se užívá v uzavřených prostorách během městských operací.


 

TOPlist