Czechcomputer klan BBC2 - PlayStation 3

Reklama

Shoutbox


Anketa

Anketa 2

Anketa 3

Anketa 4

Enginer (Ženista)

Ženista je jediným vojákem, který dokáže sám obstát proti tanku. Neustále s sebou nosí raketomet, který dokáže provrtat díry do pancířů vozidel. Postupným získáváním lepších zbraní je možné později bez problémů sundat i helikoptéru.
Inženýr disponuje samopalem podobně jako útočník, ten ale není tak silnou zbraní. Samopal inženýra by se dal spíše než do útočných samopalů zahrnout do skupiny podpůrných samopalů (sub-machine gun). Ženista by se proto měl snažit bojům s vojáky vyhýbat a soustředit se na to co mu jde nejlépe – ničení vozidel.
Inženýr má za schopnost udržovat tanky a vozidla v chodu. Díky své opravárenské pistoli je schopný z vraku vyrobit bojeschopné monstrum. Jedná se o velice důležitou úlohu protože jakákoli ztráta tanku v útočné linii je zatraceně moc znát.

LEHKÉ SAMOPALY:
9A-91 AUTOMAT

Tato kompaktní ruská útočná puška je vyrobena pro munici velkého kalibru způsobující smrtelná poškození v boji na blízko. Vysoká mobilita a možnosti pohlcování hluku ji udělalo populární u ruských policejních jednotek.

 
 SCAR-L CARABINE
 

Lehký model SCARu navržen pro nejrůznější velikosti zásobníků je kompatibilní s mnoha typy munice. Díky tlumiči a rámu si ji vybraly SOCOM jednotky

 
XM8 COMPACT

Tato kompaktní varianta XM8 byla vyrobena firmou H –KOR-anglické A- K pro osobní obranu v blízkém boji. Také byla zlepšena podpora modifikací pro opravy a výměny zásobníků.

 
AKS-74U KRINKOV

Vytvořena Rudou armádou, tato plně automatická karabina byla vytvořena hlavně pro použití ve speciálních jednotkách jako vzdušná infanterie a zadní –KOR-echelen- podporné skupiny díky dobré manevrovatelnosti.

 
UZI
 

Tento legendární izraelský lehký samopal byl stvořen pro osobní obrany, dokazující velkou efektivnost v hlídaných areálech. Je to spolehlivá volba mezi spoustou pozemních jednotek.

 
PP-2000 AUTOMAT

Tento moderní lehký samopal má unikátní zásobník na 44 nábojů, umístěný vzadu, kde současně slouží jako opora. Vytvořen pro osobní obranu a boj na blízko, často používán v jednotkách SWAT.

 
UMP-45

Německý, 25 ranný, plně automatický samopal je známý pro svou všestranost, optimální mobilitu a tlumič, což z něj dělá dobrou volbu pro pozemní jednotky, bojující v boji na blízko.

 
GADGETY:
REPAIR TOOL

Velice užitečný nástroj vyvinutý armádou jako bezpečný, rychlý a efektivní způsob oprav poškozených částí vozů.

 
RPG-7 AT

Ruský granátomet ráže 85mm vhodný proti výzbroji, opevnění i lidem. Je kompatibilní se systémem tracer dart pro snadné zamíření cíle.

 
M2 CARL GUSTAV AT

Jedná se o přenositelné dělo ráže 84mm vyvinuté ve Švédsku. Ideální je proti bunkrům a vojákům. Není příliš účinný proti těžce obrněným strojům, kde jiné systémy excelují. Je vybaven tracer dart zaměřováním pro zvýšení pravděpodobnosti zasážení.

 
M136 AT4

Jednorázová proti-tanková střela ráže 84mm vyrobená ve Švédsku. Bývá upravená pro použití s „guidance tracking“ systémem umístěným v hlavici, který střelu navádí na cíl. Je však nekompatibilní s tracer dart laserovým zaměřovačem.

 
ANTI-TANK MINE

ATM-00 je protitanková mina. Umístěna může být vícenásobně pro zvýšení destrukčního účinku. Obsahuje funkci IFF (Identify Friend or Foe) pro identifikaci nepřátel.


 

TOPlist