Czechcomputer klan BBC2 - PlayStation 3

Reklama

Shoutbox


Anketa

Anketa 2

Anketa 3

Anketa 4

Medic (Zdravotník)

Medik zachraňuje životy. A neozdravuje jen ty co leží na zemi ale také ty co ještě stojí. Jeho zbraní je lehký kulomet – vynikající společník pro tvrdou obranu postu. Pro útok se ale příliš nehodí a proto by měl zůstat vždy více vzadu.
Medikovou schopností je samozřejmě léčení. Díky svému výcviku dokáže i při dešti kulek nejednomu spolubojovníkovi prodloužit život. Vytahování kulek a obvazování popálenin je jeho specialitou. Bez medika mnoho vojáku nepřežije ani první den.
Pokud přeci jen někdo má toho štěstí méně než ostatní a není schopen bojovat dál, má ještě stále malou šanci pokud je poblíž medik. Díky svému defibrilátoru je schopný nahodit vojákovo srdce a ten může dále sloužit své vlasti.

LEHKÉ KULOMETY:
PKM LMG

Celosvětově rozšířený kulomet ruské výroby známý svou vysokou spolehlivostí a schopnost provozu v nejdrsnějších podmínkách. Dokáže pálit 650 střel za minutu kalibru 7.62×54mmR, je vysoce přesný na dálku. Zásobník je na 100 nábojů.

 
M249SAW

Zbraň původem z Belgie je extrémně spolehlivá a jednoduchá k použití. Má pásový zásobník na 200 nábojů ráže 5.56mm. Rychlost střelby je až 800 ran za minutu. Udávaný efektivní dosah je 300 – 1000 metrů.

 
 TYPE 88 LMG
 

Nová generace ráže 5.8mm čínského kulometu známý také jako QJY 88. Je těžší a má větší zpětnou ráži než jeho konkurenti. Řízen je plynem a chlazen vzduchem. Pálí 650 ran za minutu a je vhodný i na vyšší vzdálenosti.

 
 M60 LMG
 

Využívá technik MG42 z druhé světové války, představena byla již v roce 1957 a od té doby je různými jejími modifikacemi vybavena celá U.S. Armáda. Postupně však začíná být nahrazována novou M240. Pálí 550 střel za minutu ráže 7.62mm z pásového zásobníku na 100 střel. Je velice přesná a vhodná i na dálku.

 
 XM8 LMG
 

Variace klasické XM8, pálí 750 střel za minutu z bubnového zásobníku na 100 nábojů. Je vybaven skládací dvoj nožkou a zaměřovačem.

 
 MG36
 

Upravená G36 s těžší hlavní, dvojnožkou a bubnovým zásobníkem na 100 nábojů. Vhodná spíše k taktickým operacím. Rychlost střelby je 750 nábojů 5.56mm za minutu. Součástí je zaměřovač.

 
MG3
 

Moderní verze kulometu MG42 z druhé světové války původem z Německa. Je využívána ve více než 20 zemích světa pro své excelentní vlastnosti. Střílí rychlostí 1000 ran za minutu o ráži 7.62mm z pásového zásobníku na 100 nábojů.

 
GADGETY:
 MEDIC KIT
 

Přenosná lékárnička vybavená posledními vylepšeními vojenské medicíny. Obsahuje vysoce účinné léky pro okamžitou pomoc zraněným vojákům. Množství léků je však omezené.

DEFIBRILLATOR
 

Automatický externí defibrilátor slouží jako okamžitá pomoc osobám se srdeční zástavou. Defibrilace musí být provedena v prvních vteřinách zástavy. Nedoporučuje se jej používat na zdravé osoby, nebo jako formu „zábavy.“ V jistých případech totiž může působit opačným účinkem, než k jakému je určen.


 

TOPlist