Czechcomputer klan BBC2 - PlayStation 3

Reklama

Shoutbox


Anketa

Anketa 2

Anketa 3

Anketa 4

Ostatní

Následující zbraně jsou dostupné pro všechny jednotky


BROKOVNICE:
870 COMBAT:

870 je modifikovatelná útočná robustní a silbná brokovnice. Vhodná je pro útok na blízko. Může být použita v různých misích a dají se v ní použít různé druhy nábojů. Je velice dobře přenosná, na dálku nepřesná.

 
NEOSTEAD 2000 COMBAT

Brokovnice vhodná spíše do stísněných prostor. Používá neobvykle navržené michanismy, jako „vpřed-posuvné“ nabíjení. Má trubkovitý zásobník na 4 náboje.

 
SAIGA 20K SEMI

Ruská poloautomatická plynem řízená zbraň vhodná do těsných prostor. Vzhledem podobná AK-74. Používá schránkový zásobník na šest nábojů, který poskytuje jednoduché a rychlé nabíjení. Zbraň může být vybavena mnoha optikami. Na menší vzdálenost má devastační účinky.

 
SPAS 12 COMBAT
 

Navržená pro policejní i vojenské operace. Spas-12 je univerzální a spolehlivá pumpovací brokovnice. Ve službě byla 37 let a stále je velice oblíbená mezi speciálními jednotkami. Je na 4 náboje a je určená pro střelbu na blízko.

 
 USAS 12 AUTO
 

Plynem řízená brokovnice se schránkovým zásobníkem nabízející poloautomatická i plně autmatický mód střelby. Je velká a těžká, ale to není problém, pokud je v misi potřeba vysoká palebná síla a velká kapacita zásobníku – do Usas-12 lze vložit 7 nábojů. Zbraň byla vyvinuta v Jižní Korei.

 
SAMOPALY:
 G3
 

Pro svou ráži 7.62mm a těžký rám je tato německá zbraň označována jako „bitevní puška“. Střelba je plně automatická a o rychlosti 600 náboju za minutu. Nevýhodou je zásobník na pouhých 20 nábojů. Palebná síla je vysoká, stejně tak bohužel zpětná ráže.

 
WWII M1A1 THOMSON
 

Známá plněautomatizovaná zbraň tommy gun v nové úpravě se zásobníkem na 30 nábojů s kalibrem .45. Rychlost střelby je 600 nábojů za minutu. Vysoce mobilní. Proslavila se během druhé světové války.

 
PUŠKY:
M14 MOD O ENHACED
 

Upravená M14 se zásobníkem na 20 nábojů je poloautomatická střelecká puška rozšířená o schopnost teleskopického zamíření při bojích na velké vzdálenosti.

 
 WWII M1 GARAND
 

Puška na osm nábojů, předchůdce M14. Tato zbraň byla ve standardní výbavě amerických vojsk během Druhé světové války. Známá je především pro svou palebnou sílu a přesnost i na velké vzdálenosti. Nevýhodou je špatná přenosnost.

 
 PISTOLE:
 M9 PISTOL
 
Poloautomatická pistole ráže 9mm se zásobníkem na 15 nábojů. Lehká a dobře přenosná. Vhodná spíše na menší vzdálenosti. Velice oblíbená u americké armády. Bývá rozšiřována o světlo a další přídavky.
 
 MP-443 GRACH
 

Využívána všemi složkami ruské armády. Je vybavena zásobníkem na 17 nábojů, je dobře přenosná a má malou zpětnou ráži. Ideální na menší vzdálenosti.

 
 WWII M1911.45
 
 Pistole oblíbená u speciálních jednotek na 7 nábojů o ráže .45. Na menší vzdálenosti má smrtelnou palebnou sílu. Její výhodou je mj. také lehký rám.
 
M93R BURST
 

Je modifikací pistole M9, je lehká a velice přesná, na druhou stranu však ne příliš silná. Doporučuje se na menší vzdálenosti a k osobní obraně. Zásobník má na 20 nábojů.

 
 MP-412 REX
 

Revolver s otevřeným rámem po vzoru zbraní divokého západu. Bubínek je na 6 nábojů. Na menší vzdálenosti může mít smrtelné účinky po prvním zásahu.

 
SPECIÁLNÍ PISTOLE:
TRACER DART GUN

Používá se pro „označení“ cíle. Tato plynová zbraň vystřelí magnetickou „šipku“, která se přichytí na nepřátelské vozidlo a pomůže tak k umístění proti-tankové zbraně nebo jinému zničení cíle.


 

TOPlist