Czechcomputer klan BBC2 - PlayStation 3

Reklama

Shoutbox


Anketa

Anketa 2

Anketa 3

Anketa 4

Recon (Odstřelovač)

Odstřelovač je expertem na boje středních až dlouhých vzdáleností. Jeho kamuflážní oblek mu umožňuje zůstat nepozorován alespoň do prvního výstřelu.
Hlavní zbraní odstřelovače je samozřejmě odstřelovací puška. Díky ní je schopen na velkou vzdálenost zahlédnout nepřítele a zasadit mu smrtelnou ránu. Optika samozřejmě neumožňuje dokonalé přiblížení a proto očekávejte různá rozmazání nemluvě o překážkách mezi střelcem a obětí. Odstřelovači se můžou díky puškám zaměřovat na rychlopalné a nebo pomalé (zato smrtící).
Nejužitečnější věcí, kterou odstřelovač nosí s sebou je plastická trhavina. V moderních bojích nachází nejrůznější využití od odpálení vozidel až po vniknutí do budov.
Poslední užitečnou věcičkou je vysoce citlivé čidlo, které umožňuje zjistit vetřelce za zády.

ODSTŘELOVACÍ PUŠKY:
M24 SNIPER

Původně navržená pro používání Magnum zásobníků .30-06, nakonec však překomorována na 7.62 NATO náboje. Na opravdu velké vzdálenosti dokáže zasáhnout nepřítele velkou silou. Zásobník je na 5 nábojů.

 
TYPE 88 SNIPER

Neboli také QBU-88 je nová verze poloautomatické čínské pušky. Je užívána spíše jako střelecká než odstřelovací zbraň. Používají se na ní různé optiky, má záložní zaměřovač a zásobník pro 10 nábojů.

 
SV98 SNAIPERSKAYA

Puška schopná eliminovat nepřítele až na vzdálenost 1000 metrů. Je navržena pro použití s různými optickými systémy. Zásobník má na 10 nábojů. Velice populární je u ruské policie a protiteroristických jednotek.

 
SVU SNAIPERSKAYA SHORT

Neuvěřitelně silná a přesná poloautomatická puška inspirována zbraní Dragonov SVD. Běžně se používá se zaměřovačem a železným záložním zaměřovačem. Zásobník je standardně na 10 nábojů. Přesná i na větší vzdálenosti. Původně vyvinuta pro ruské výsadky, byla však převzata i policejními jednotkami pro městské operace.

 
GOL SNIPER MAGNUM

Vysoká spolehlivost a přesnost. To je dominantou této zbraně, která se osvědčila již v mnoha složitých vojenských situacích. Na velice velké vzdálenosti dokáže zasáhnout cíl s maximální přesností. Bývá využívána německou policií a protiteroristickými jednotkami. Její zásobník je na 5 nábojů.

 
VSS SNAIPERSKAYA SPECIAL

Byla vyvíjena pro speciální operace. VSS je kompaktní a tichá zbraň využívající infrazvukovou (neslyšitelnou) munici 9mm. Od standardních 9mm nábojů se liší větší silou a přesností do 400 metrů.

 
 M95 SNIPER
 

Tato puška je variací poloautomatické M82A1. Kostra této zbraně je menší, přestože délka hlavně je stejná. Zásobník je na 5 nábojů ráže .50, efektivní dosah je až na 2000 metrů.

 
 GADGETY:
 MOTION SENSOR
 

Jde o high-tech nástroj, který v reálném čase vyhodnocuje podněty z okolí, dokáže zachytit sebemenší pohyb a varovat, že se blíží nepřítel či nepřátelské vozidlo.

 
 C4 EXPLOSIVE
 

Označována také jako DTN-4. Plastická trhavina se snadnou a bezpečnou přepravou. Lze ji připevnit na většinu povrchů. Přídavnou funkcí je detonátor pro vzdálené odpálení.

 
 MORTAR STRIKE
 

Plně automatizovaný systém pro nepřímou střelbu ráže 120mm. Stačí zacílit a spustit střelbu. Vhodný pro jednotky, kde není k dispozici podpora těžkých zbraňových systémů.


 

TOPlist